תמיכה-באנר

מבוא למוצר

נתבים אלחוטיים מרובי שידור Ipv4/v6 של Softel, 2.4G+5G Dual-band wifi 6 נתבים

שדרג את הרשת שלך ל-WiFi6 |נתב Softel Multicast MESH, נתב אלחוטי 4GE+WiFi6 AX3000

מדריך וידאו כיצד להתקין מפצל PLC במגש השחבור

לוחות תיקון 24 ליבות סיבים אופטיים להזזה מגירות עם מחברי SC, FC, ST או LC וצלעות

Optic FTTH Nap Terminal Box Huawei כבלים עמידים למים מחוברים מראש תיבת טרמינלים אטומה מכנית

Softel עיצוב חדש FTTH SC APC Fiber Fast Connector SC UPC להרכבה מהירה מחברי שדה

SOFTEL 1550nm Outdoor EDFA 8/16 Ports with WDM |מגבר סיבים אופטי שדה 8-כיווני עם WDM

סגירי סיבים אופטיים מסוג PT-0003 תוכננו במיוחד כדי להגן על מפרקים של כבל אופטי.

סוג מגירה מסגרת חלוקה אופטית

FTTx שחבור, פיצול ותיבת הפצה 8 ליבות סיבים אופטיים תיבת סיום

TTH PC+ABS IP66 סיום צמוד לקיר FTTx Drop Cable Access 24-ways טרמינל תיבות טרמינלים

מיני EPON 4 יציאות VSOL GEPON OLT 4 יציאות עם חריצי 2*GE(SFP)/1OGE(SFP+) AC/DC אופציונלי

מכירה חמה VSOL EPON/GPON 1GE+1FE+WiFi+CATV ONU xPON CATV WIFI ONT/ONU

Softel במלאי OLT GPON VSOL 8*GE+4*GE(SFP)/10GE(SFP+)16PON יציאות GPON OLT

GPON OLT SFP מודולים Class C++ SFP משדרים

FTTH/FTTB 2*LAN +VOIP+CATV+WIFI גישה בפס רחב ל-XPON ONU למגורים ולארגונים

עיצוב חדש Softel 2*10GE Uplink SFP חריצי GPON OLT 8 יציאות עם ספקי כוח כפולים.

Softel GPON CATV ONU |FTTH 1GE + CATV XPON ONT

Softel Economic and Hot Sale FTTH 1GE XPON ONU

יציאת נתונים במהירות גבוהה 4 עם CATV AC ONU

SOFTEL, 1U 16PON EPON OLT, 16PORTS

SHP200 אינטליגנציה וביצועים גבוהים של טלוויזיה דיגיטלית מעבד ראשי במחיר משתלם.

מהדורה חדשה |Softel Wi-Fi 6 XPON ONU 2.4GHz & 5GHz Dual Band ONT מהירות עד 1.8 Gbps

XGSPON-08P XG(S)-PON Combo OLT

Softel outdoor Gpon זמין 4 יציאות, EDFA 8 יציאות הוא אופציונלי

Softel 2022 חדש שהושק FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 יציאות למשחק משולש

איך לבחור את ה-ONU המתאים ביותר עבור עצמך?

FTTH 10G GPON OLT 1 ​​PON Port מובנה Class C++ SFP משדר

Softel 16 ב-1 מאפנן ערוץ קבוע, מציע לך טלוויזיה ביתית HD להנות בזמן הבית!

1550nm High Power Multi Ports PON EYDFA (2RU)

Softel 16*כניסות HDMI, מאפנן זריז למערכת טלוויזיה אנלוגית

16 FTA DVB- S/S2/C/T/T2 /ISDB-T/ATSC מקלט IPTV דיגיטלי ל-IP Gateway

SOFTEL Edfa 8 יציאות CATV High Power 1550nm מגבר אופטי

SFT3228S מקודד רב-ערוצי מקצועי HD/SD אודיו ווידאו

SOFTEL 1550nm Outdoor EDFA 8/16 Ports with WDM |מגבר סיבים אופטי שדה 8-כיווני עם WDM

SOFTEL DVB-S2X מאפנן מקודד SFT 3543D

SOFTEL FTTH CATV Node פסיבי 45~1050Mhz 2 סיבים ב-1 RF אזל במלאי למשלוח מהיר

SOFTEL IPTV STREAM SERVER SFT-IPSR3308M10 תומך ב-1000 משתמשים, 60 8M ערוצי HD

מכוון ל-IP GATEWAY SFT3508B תומך בפלט של 16 MPTS או 512 SPTS (ניתנים להחלפה של יציאות MPTS ו-SPTS)

משדר אופטי אופטי חיצוני 1550 ננומטר FTTH סיב אופטי עם ספקי כוח כפולים

מבחן איתור באגים | אפנון טלוויזיה צמוד אג'יל חסכוני עם כניסת ערוץ HDMI 1*

כף יד מיני CATV DVB-C מד בדיקת אותות RF עבור טלוויזיה אנלוגית ומערכת טלוויזיה דיגיטלית כאחד

2022 הגעה חדשה דיוק גבוה FTTH סיבים אופטיים חותכי סיבים אופטיים במבצע

1310nm/1550nm 500m~60km טווח בדיקות יד מיני OTDR מד עם איתור תקלות חזותי

סרטון Unboxing אודות מד רמת אותות MER BER DS2460Q בנספח B

מד רמת אותות # HT828B

SOFTEL FUSION SPLICER AV6481 UNBOXING מלא

תצוגה של 1310nm/1490nm/1550nm PON מד כוח אופטי