משדר אופטי

משדר אופטי

משדר סיב אופטי 1550nm חיצוני אפנון 2 יציאות

משדר סיב אופטי 1550nm חיצוני אפנון 2 יציאות

קרא עוד
משדר אופטי אופטי פנימי 1550nm עם AGC/MGC

1550nm אפנון פנימי משדר אופטי 10dBm

קרא עוד
1550nm CATV + SAT-IF אפנון פנימי סיב אופטי משדר

1550nm CATV + SAT-IF אפנון פנימי סיב אופטי משדר

קרא עוד
1310nm אפנון פנימי סיב אופטי משדר 36mW

ST1310-XX 1310nm אפנון פנימי סיב אופטי משדר 36mW

קרא עוד
1550nm CATV מיני סוג סיב אופטי משדר 10mW

1550nm מיני סוג סיבים אופטי משדר 10mW

קרא עוד
1310nm 10mW CATV מיני סיב אופטי משדר לרשת קטנה

1310nm 10mW CATV מיני סיב אופטי משדר 10mW

קרא עוד
1310nm חיצוני CATV תחנת ממסר סיבים אופטיים

OR-1310-XX חיצוני CATV 1310nm סיב אופטי משדר

קרא עוד
משדר סיבים אופטי 1550nm SAT-IF + TERR Multi CWDM

1550nm SAT-IF + Terr.משדר סיבים אופטי CWDM

קרא עוד
מוצר

לְהַמלִיץ

1U שלדה במפעל FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 יציאות

1U שלדה במפעל FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 יציאות

קרא עוד
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON יציאות EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON יציאות EPON OLT

קרא עוד
FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 יציאות למשחק משולש

FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON 8 יציאות למשחק משולש

קרא עוד
2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 יציאות

2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 יציאות

קרא עוד
XPON Dual Mode יציאת ONU 1GE

XPON Dual Mode יציאת ONU 1GE

קרא עוד
XPON Dual Mode יציאת ONU 1GE

XPON Dual Mode יציאת ONU 1GE

קרא עוד
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON יציאות EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON יציאות EPON OLT

קרא עוד
מסוף סיבים אופטי FTTH מיני GPON OLT 4 יציאות PON

מסוף סיבים אופטי FTTH מיני GPON OLT 4 יציאות PON

קרא עוד
ביצועים גבוהים 16*PON יציאות GPON OLT עם 4*10GE(SFP+)

ביצועים גבוהים 16*PON יציאות GPON OLT עם 4*10GE(SFP+)

קרא עוד
חיצוני GPON OLT 8 יציאות עם WDM ו-EDFA

חיצוני GPON OLT 8 יציאות עם WDM ו-EDFA

קרא עוד