FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON יציאות EPON OLT

מספר דגם:OLT-E16V

מותג:סוטל

MOQ: 1

גו פתוח לכל המותגים של ONU

גוניהול SNMP, Telnet, CLl, WEB, SSH v1/v2

גותמיכה ב-IPv6 Ping, IPv6 Telnet;יציאת L4, סוג פרוטוקול וכו'

פירוט המוצר

פרמטרים טכניים

יישום רשת

הַנהָלָה

הורד

01

תיאור מוצר

OLT-E16V מספק ממשק עצמאי של 4*GE(נחושת) ו-4*SFP עבור חיבור למעלה, ו-16*יציאות EPON OLT למורד הזרם.זה יכול לתמוך ב-1024 ONUs תחת יחס מפצל של 1:64.תושבת מתלה בגובה 1U 19 אינץ', התכונות של ה-OLT קטנות, נוחות, גמישות, קלות לפריסה, עם ביצועים גבוהים.זה מתאים להיות פרוס בסביבת חדר קומפקטי.ניתן להשתמש ב-OLTs עבור יישומי "טריפל-פליי", VPN, מצלמת IP, Enterprise LAN ו-ICT.

תכונות פונקציונליות
● פתוח לכל המותגים של ONU
● עמוד בתקני IEEE802.3ah ובתקני CTC3.0 של סין .
● תמיכה ב-DN, IPv6 Ping, IPv6 Telnet.
● תמיכה ב-ACL בהתבסס על כתובת lPv6 מקור, כתובת lPv6 של יעד, יציאת L4, סוג פרוטוקול וכו'.
● תמיכה במסלול סטטי, RIP מסלול דינמי v1/v2, OSPF v2.
● ניהול EMS/Web/Telnet/CLI/SSH ידידותי.
● תמיכה בניהול אפליקציות ובפלטפורמה פתוחה לחלוטין.

פונקציות תוכנה

מצב ניהול
SNMP, Telnet, CLl, WEB, SSH v1/v2.

פונקציית ניהול
בקרת קבוצת מאווררים.
ניטור סטטוס נמל וניהול תצורה.
תצורה וניהול מקוונים של ONU.
ניהול משתמשים, ניהול אזעקות.

פונקציית שכבה 2
16K כתובות MAC.
תומך ביציאת VLAN ופרוטוקול VLAN.
תמיכה ב-4096 VLANs.
תמיכה בתג VLAN/Un-tag, שידור VLAN שקוף, QinQ.
תמיכה ב-IEEE802.3d טראנק.
תומך ב-RSTP.
QoS מבוסס על יציאה, VID, TOS וכתובת MAC.
בקרת זרימה IEEE802.x.
סטטיסטיקות וניטור של יציבות נמלים.
תמיכה בפונקציית P2P.

שידור רב
חטטנות IGMP.
256 קבוצות IP Multicast.

מסלול lP
תמיכה במסלול סטטי, RIP מסלול דינמי v1/v2 ו-OSPF.

תומך ב-lPv6
תמיכה ב-DN.
תמיכה ב-IPv6 Ping, IPv6 Telnet.
תמיכה ב-ACL בהתבסס על כתובת lPv6 מקור, כתובת lPv6 של יעד, יציאת L4, סוג פרוטוקול וכו'.
תמיכה בחיטוט MLD v1/v2 (חטטנות מרובה של מאזין גילוי).

פונקציית EPON
תמיכה בהגבלת קצב ובקרת רוחב פס מבוססת יציאה.
 תואם לתקן lEEE802.3ah.
מרחק שידור של עד 20 ק"מ.
תמיכה בהצפנת נתונים, רב-cast, יציאות VLAN, הפרדה, RSTP וכו'.
תמיכה בהקצאת רוחב פס דינמית (DBA).
תמיכה בגילוי אוטומטי של ONU/זיהוי קישור/שדרוג מרחוק של תוכנה.
תמיכה בחלוקת VLAN והפרדת משתמשים כדי למנוע את סערת השידור.
תמיכה בתצורות LLID שונות ובתצורות LLID בודדות.
משתמשים שונים ושירותים שונים יכולים לספק QoS שונה באמצעות ערוצי LLID שונים.
תומך בפונקציית אזעקת כיבוי, קל לזיהוי בעיות קישור.
תמיכה בשידור פונקציית התנגדות סערה.
תמיכה בבידוד יציאות בין יציאות שונות.
תמיכה ב-ACL וב-SNMP כדי להגדיר מסנן מנות נתונים בצורה גמישה.
עיצוב מיוחד למניעת התמוטטות מערכת לשמירה על מערכת יציבה.
תמכו בחישוב מרחק דינמי ב-EMS באינטרנט.

פריט יציאות EPON OLT 16
שִׁלדָה דְפוּפָה קופסא סטנדרטית 1U 19 אינץ'
יציאת Uplink של 1000M כמות 12
נְחוֹשֶׁת 4*10/100/1000M משא ומתן אוטומטי
SFP (בלתי תלוי) 4*חריצי SFP
יציאת EPON כמות 16
ממשק פיזי חריצי SFP
סוג מחבר 1000BASE-PX20+
יחס פיצול מקסימלי 1:64
נמלי ניהול יציאת פס חוץ 1*10/100BASE-T, יציאת קונסולה 1*1
מפרט יציאת PON מרחק שידור 20 ק"מ
מהירות יציאת EPON 1.25Gbps סימטרי
אֹרֶך גַל TX 1490nm, RX 1310nm
מַחבֵּר SC/PC
סוג סיבים 9/125 מיקרומטר SMF
TX Power +2~+7dBm
רגישות Rx -27dBm
כוח אופטי רוויה -6dBm
מצב ניהול SNMP, Telnet ו-CLI
פונקציית ניהול זיהוי קבוצת מאווררים;
ניטור סטטוס נמל וניהול תצורה;
תצורת מתג Layer2 כגון VLAN, Trunk, RSTP, IGMP, QOS וכו';
פונקציית ניהול EPON: אישור DBA, ONU, ACL, QOS וכו';
תצורה וניהול מקוונים של ONU;
ניהול משתמשים;
ניהול אזעקות.
מתג שכבה 2 תמיכה ביציאת VLAN ופרוטוקול VLAN;
תמיכה ב-4096 VLANs;
תמיכה בתג VLAN/Un-tag, שידור VLAN שקוף, QinQ;
תמיכה בתא המטען IEEE802.3d;
תמיכה ב-RSTP;
QOS מבוסס על יציאה, VID, TOS וכתובת MAC;
חטטנות IGMP;
בקרת זרימה IEEE802.x;
סטטיסטיקה וניטור של יציבות נמלים.
פונקציית EPON תמיכה בהגבלת קצב ובקרת רוחב פס מבוססת יציאה;
תואם לתקן IEEE802.3ah;
מרחק שידור של עד 20 ק"מ;
תמיכה בהצפנת נתונים, רב-cast, יציאות VLAN, הפרדה, RSTP וכו';
תמיכה בהקצאת רוחב פס דינמית (DBA);
תמיכה בגילוי אוטומטי של ONU/זיהוי קישור/שדרוג מרחוק של תוכנה;
תמיכה בחלוקת VLAN והפרדת משתמשים כדי למנוע סערת שידור;
תמיכה בתצורות LLID שונות ובתצורת LLID יחידה;משתמשים שונים ושירותים שונים יכולים לספק QoS שונה באמצעות ערוצי LLID שונים;
תמיכה בפונקציית אזעקת כיבוי, קל לזיהוי בעיות קישור;
תמיכה בשידור פונקציית התנגדות סערה;
תמיכה בבידוד יציאות בין יציאות שונות;
תמיכה ב-ACL ו-SNMP כדי להגדיר מסנן מנות נתונים בצורה גמישה;
עיצוב מיוחד למניעת התמוטטות מערכת לשמירה על מערכת יציבה;
תמיכה בחישוב מרחק דינמי ב-EMS מקוון;
תמיכה ב-RSTP, IGMP Proxy.
מימד (L*W*H) 442 מ"מ*320 מ"מ*43.6 מ"מ
מִשׁקָל 6.5 ק"ג
ספק כוח 220V AC AC: 90~264V, 47/63Hz;ספק כוח DC (DC:-48V)גיבוי חם כפול
צריכת חשמל 95W
סביבת פעולה טמפרטורת עבודה -10~+55℃
טמפרטורת אחסון -40~+85℃
לחות יחסית 5 ~ 90% (לא מיזוג)

OLT-E8V-06

OLT-E8V-05

OLT-E16V גיליון נתונים En

21312321
מוצר

לְהַמלִיץ